Apie mus

UAB BALTINVA – moderni įmonė prekiaujanti profesionalia medicinine įranga Lietuvoje ir Latvijoje. Mūsų kvalifikuota ir patyrusi komanda siekia kryptingu darbu tobulinti sukauptą profesinę patirtį, efektyviai išnaudoti materialinius ir technologinius išteklius, rūpintis ne tik aukšta parduodamos produkcijos kokybe, bet ir jos technine priežiūra.

UAB BALTINVA siūlo aukštos klasės deguonies terapijos kameras, vertikalius baseinus ir vandens terapijos takelius, teikia miego tyrimų paslaugas ir įranga miego apnėjai kontroliuoti. Prekiaujame funkcionaliais ir visapusiškai integruotais sprendimais medicinos įstaigoms nuo registratūros ar priėmimo skyriaus iki operacinės ar intensyvios terapijos palatų. Atstovaujame čekų gamintoją gaminantį kompleksines biologines apsaugos sistemas, logistikos ir dezaktyvavimo sistemas skubiai medicininei pagalbai ir ilgalaikiam gydymui krizinių situacijų metu. Prekiaujame multifunkcinėmis pripučiamomis įvairaus dydžio karinėmis palapinėmis, pripučiamais angarais sunkiasvorei technikai, surenkamomis palapinėmis/pavėsinėmis, specializuotomis sistemomis CBNR (chemical, biological, radiological, nuclear) apsaugai, filtrais, apsaugos kostiumais nuo CBNR, CBNR dezinfekavimo kameromis ir spec. palapinėmis.

UAB BALTINVA oficialiai atstovauja:

     

              

Daugiau informacijos apie atstovaujamus gamintojus rasite mūsų PORTFOLIO.

Mes puoselėjame ir vystome bendrovę kaip sąžiningo verslo simbolį, kuriame santykius pagrįstus žiniomis ir pasitikėjimu. Mūsų tikslas – palaikyti ir plėtoti ryšius su visomis gydymo įstaigomis. Tikimės, kad mes jau vienu žingsniu arčiau mūsų bendradarbiavimo.

There is a need for dramatic new investments, argued barnett berry, the president of the www.theupcoming.co.uk/2019/07/19/why-write-my-paper-for-me-is-becoming-a-common-request-for-students center